Safirbet Bonuslar ve Promosyonlar

Safirbet, müşterilerine çeşitli bonuslar ve promosyonlar sunmaktadır. Müşteriler kazançlı bonus kampanyalarını ve ödüllü bonus tekliflerini kullanarak daha fazla kazanabilir. Birçok bonus seçeneği arasından seçim yapabileceksiniz.

Örneğin bir bahis sever “Hoş Geldin Bonusu” alabilir. Hem kayıt hem de para yatırma işlemlerini tamamladıktan sonra, bu bonusu müşterilere sunulur. Bonus miktarı hesabınıza eklenir ve saat 17:00 PST’ye kadar yatırılan para miktarının %100’ü olacak şekilde hesabınıza eklenir.

Bir diğer bonus seçeneği “Haftalık Kayıp Bonusu”dur. Bu bonus hesabınızda haftalık olarak kaybettiğiniz tutarın %10’unu karşılayacak şekilde hesabınıza eklenir.

Ayrıca, Safirbet müşterilerine %20’ye kadar Promosyon bonusu da sunmaktadır. Konumunuz ve seviyeniz belirlenerek sunulmaktadır. Promosyon bonus ödemeleri düzenli aralıklarla hesabınıza yatırılır.

Safirbet müşterilerine binlerce oyun seçeneğini sunmaktadır. Ayrıca çok kullanıcılı bir platforma da sahiptir ve bunun yanı sıra özel bonuslar, promosyonlar ve çekilişler de mevcuttur. Böylece Safirbet kullanıcıları eğlenerek daha fazla kazanma fırsatı yakalayacaklardır.

Yorum yapın